ViPподарок

Масажна Ванночка для ніг BEURER FB12 Дніпро
1 ₴
- Під замовлення
Відправка з 02 квітня 2026+380 (99) 411-67-34
Водафон, Яна с 9 до 17- +380 (96) 364-13-41Київстар, Яна з 9 до 17
- +380 (50) 649-32-35Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Масажна Ванночка для ніг BEURER FB12 , Німеччина, купити у Дніпрі в нашому магазині.
ЦІНУ УТОЧНЮЙТЕ!
Масажна Ванночка для ніг є прекрасним подарунком для самих вимогливих клієнтів. вона прекрасно упакована, володіє потрібним набором основних функцій, демократична за ціною.
При використанні ванночки для ніг BEURER FB12 можна провести приємну спа-процедуру, розслабити втомлені ніжки, оздоровити шкіру ніг точками інфрачервоного світло
Гідромасажна ванна має захисний козирок, масажну насадку, 3 функціональних режиму

Технічні характеристики
| Тип товару | Електромасажер |
| Призначення | Масаж ніг, рефлекторних зон стоп |
| Особливості | Масажна ванночка для ніг з базовим набором функцій подарує приємну Спа-процедуру Вашим ніжкам, зручне зберігання завдяки компактним раз заходам, додаткове розслаблення точками інфрачервоного світла. |
| Кількість функціональних режимів | 3 |
| Вібромасаж | Так |
| Выхревой масаж | Так |
| Підтримання температури води | Так |
| Підігрів води | Немає |
| Магнітотерапія | Немає |
| Ролики для масажу рефлекторних зон стоп | Немає |
| Сухий масаж | Немає |
| Бризговик | Так |
| Габаритні розміри , см | 38 x 34,5 x 13 |
| Колір | Білий/фіолетовий |
| Намотування кабелю | Немає |
| Комплектація | насадка для масажу |
| Тип харчування | Від мережі |
| Потужність | 60 Вт |
| Вага брутто | 1,81 кг |
| Розмір упаковки | 35,4 x 15,5 x 39,5 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴
