Соляна лампа «Коти на місяці». Купити соляну лампу в магазині в центрі Дніпра.
Лампа виготовлена з суцільного шматка гімалайської солі. Місце видобутку солі — Пакістан.
Вага: 1кг
розмір: 10*10*5см
дріт: з регулятором 1,2 м
лампочка: галогенова g 5.3 15вт
матеріал трафарету: фанера 4 мм ,
Ручне оброблення чудової якості. Працюємо безпосередньо з одним із найбезтурботніших виробників України.
Соляна лампа має дерев'яну підставку, на якій закріплений сам кристал соляної лампи, а також підсвітка
Є регулятор яскравості лампи — силу світла можна регулювати, наприклад, вночі зменшити до мінімуму
Змінну лампу можна купити у магазинах електротоварів. Під час купівлі зверніть увагу, що галогенова лампа має бути на 220 В (у продажу часто бувають на 12 В) і мати потужність до 50 Вт (найчастіше бувають 20 і 50 Вт. Замінити лампу нескладно самостійно, викрутивши 2 гвинти на дерев'яній підставці.
Під час купівлі соляна лампа упаковується в коробку. До неї додається паспорт і і інструкція з використання.
Про показання та застосування соляної лампи читайте ТУТ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Країна виробник | Україна |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Багатобарвне підсвічування | Ні |
| Напруга живлення | 220 В |
| Довжина шнура | 1.2 м |
| Форма світильника | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Вага | 1 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Бахмут (Артемівськ) |
- Ціна: 475 ₴

