
Стетоскоп дитячий LD Prof-2 SLDE
245 ₴
- В наявності
- +380 (96) 364-13-41Київстар, Яна з 9 до 17
- +380 (50) 649-32-35Viber
Для 58 і лікарів дитячий стетофендоскоп. У наявності в нашому відділі ZETTA — Медтехніка на Космічній
Компактний і легкий педіатричний стетофендоскоп.
Гарний вибір як для середнього медичного персоналу, так і для лікарів.
Легка двостороння головка з міцного алюмінію з діафрагмою малого діаметра та малим відкритим дзвоном.
Діафрагма забезпечена пластиковою мембраною.
Колокол головки має гумову прокладку для поліпшення акустики.
Міцна одинарна звукопровідна трубка.
Простий і зручний механізм перемикання між дзвоном і діафрагмою, через поворот головки навколо стрижнявого клапана на 180 градусів. Вигин стрижного клапана вказує на робочу сторону головки.
Бінуарні хромовані металеві трубки із зовнішньою пружиною.
Пластикові наконечники для вух.
Матеріал головки: метал.
Діаметр мембрани діафрагми: 34 мм.
Діаметр дзвона: 21 мм.
Перемикання: діафрагма/дзвін.
Гумове кільце на дзвоні.
Додаткових насадок у комплекті немає.
Трубка: одинарна.
Матеріал: латекс.
Довжина трубок: 56 см.
Вага: 95 г.
Комплектність: — двостороння головка з зменшеними діафрагмою та відкритим дзвоном,
— одинарна звукопровідна трубка завдовжки 56 см,
– бінінарні (вушні) хромовані металеві трубки із зовнішньою пружиною,
— пластикові наконечники для вух.
Фірма-виробник: Little Doctor International (S) Pte. Ltd.
Гарантія: 1 рік.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Little Doctor International |
| Країна виробник | Сінгапур |
| Тип | Стетофонендоскоп |
| Спеціалізація | Педіатричний |
| Матеріал головки | Метал |
| Діаметр мембрани діафрагми | 34 мм |
| Діаметр дзвона | 21 мм |
| Тип трубок | Одинарна |
| Довжина трубок | 56 см |
| Матеріал трубки | Латекс |
| Перемикання діафрагма/дзвін | Так |
| Гумове кільце на дзвоні | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 95 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | кілька кольорів, уточняйте |
- Ціна: 245 ₴
