
Подушка ортопедична REMED Р103 Bella
1 670 ₴
- Під замовлення
Відправка з 04 квітня 2026- +380 (96) 364-13-41Київстар, Яна з 9 до 17
- +380 (50) 649-32-35Viber
Подушка ортопедична з ефектом пам'яті (форма легкої хвилі) Bella 500 x 307 x 120 мм P103 купити в Дніпрі в центрі в магазині Медтехніки у відділі ортопедичних подушок. Допомагаємо з підбором підходящої клієнту моделі, консультуємо по телефону, відправляємо ортопедичні подушки у всі міста України перевізником Нова пошта.Це прекрасний подарунок своїм близьким і колегам
Подушка ортопедична REMED Р103 Bella допомагає підтримувати шийний відділ хребта під час сну, що покращує кровообіг в головному мозку, зменшує головні болі від остеохондрозу, сприяє глибокому сну і комфорту положення тіла в нічний час.
Подушка ортопедична REMED Р103 Bella має форму хвилі з двома валиками висотою і 9,0 10,0 см і підходить для чоловіків і жінок з середньою або середньою плюс шириною плечей.
На такій подушці можна спати на боці та спині.
Розмір: 500 x 307 x 120 мм ±1,5 %.
Склад:
- Матеріал наволочки: поліестер - 95%, бавовна - 5%; знімна наволочка
- Матеріал наповнювача: в'язкопружних поролон - 100% (піна з пам'яттю) не підлягає пранню і обробці водою.
Для підтримки гігієни подушки крім наволочки, яка йде в комплекті, на неї можна одягати звичайну х\б наволочку, а піну з пам'яттю провітрювати на свіжому повітрі кілька разів на рік.
Виробник - сама подушка завозиться з Прибалтики, наволочка шиється в Україні, товар сертифікований в Україні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ReMed |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Матеріал напірника/чохла | поліестер |
| Наповнювач | Memory Foam |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Колір | Білий |
| Застібка наволочки | потайна блискавка |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 50 см |
| Ширина подушки | 31 см |
| Висота подушки | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Латвія для України |
| Тип | Подушка ортопедична |
- Ціна: 1 670 ₴
