
Ортопедична подушка Aurafix (Аурафікс) 864 для сну середня (60х40х10/8 см)
2 800 ₴
- Під замовлення
- Код: ZD007584
Відправка з 03 квітня 2026+380 (99) 411-67-34
Водафон, Яна с 9 до 17- +380 (96) 364-13-41Київстар, Яна з 9 до 17
- +380 (50) 649-32-35Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ортопедична подушка Aurafix (Аурафікс) 864 призначається для повноцінного і здорового сну. Має середні розміри, тому підійде для більшості користувачів середньої комплекції.
Особливості:Подушка ортопедична Aurafix 864 виготовлена зі спеціального матеріалу - піни. За рахунок цього, вона має унікальні властивості «пам'яті». Під навантаженням голови, виріб прогинається під індивідуальні її обриси, комфортно огортаючи з усіх боків. Коли людина прокидається, подушка знову набуває свою первісну форму.
Наволочка з гіпоалергенного волокна легко надівається і знімається. Застібається на приховану блискавку. Приємна до шкіри. Відпочиваючи на подушці Аурафікс 864, ви щоранку будете прокидатися бадьорими, повними сил і енергії.
Переваги:- Як матеріал виготовлення використовується піна, здатна адаптуватися під обриси голови під час сну, а також повертати свою початкову форму після пробудження.
- Наволочка приємна до шкіри, легко знімається для прання.
- Розміри ортопедичної подушки Aurafix 864 складають 60х40х10 / 8 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aurafix |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка наволочки | потайна блискавка |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Основний матеріал наволочки | Трикотаж |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Розміри подушки | |
| Висота подушки | 10 см |
| Довжина подушки | 60 см |
| Ширина подушки | 40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 800 ₴



