
Іригатор ротової порожнини LD-A8 AQUAJET жовтий стаціонарний від мережі
від 2 775 ₴
- Під замовлення
Відправка з 04 квітня 2026+380 (99) 411-67-34
Водафон, Яна с 9 до 17- +380 (96) 364-13-41Київстар, Яна з 9 до 17
- +380 (50) 649-32-35Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Іригатор порожнини рота AquaJet LD-A8 – це професійний інструмент, розроблений перевіреним лідером на ринку медичної апаратури компанія Little Doctor. Дана модель є бюджетною різновидом серії AquaJet. Пристрій поєднує в собі весь необхідний функціонал, будучи доступним покупцям навіть з найбільш скромним бюджетом. Щоденне використання пристрою дозволяє забути про проблеми кровоточивості ясен, наростання зубного каменю, а також позбутися від неприємного запаху з рота і забезпечити профілактику стоматологічних захворювань, таких як карієс, гінгівіт, пародонтит та ін Іригатор - це незамінний помічник у догляді за чутливими і травмованими ділянками рота, оскільки виключається механічну дію на запалену зону.
- Ще більш ретельний догляд за порожниною рота!
- Нове втілення в сучасному дизайні.
- Іригатор ефективно очищає міжзубний простір та зубоясневі складки.
- Збільшена потужність струменя дозволяє досягти областей, недоступних при звичайній чищенні.
- Контейнери для рідини і для насадок тепер можна мити в посудомийній машині.
- Гладкий дизайн корпусу без виступів запобігає скупченню води і пилу.
- Soft-Touch – прогумоване покриття органів управління робить використання легким і приємним.
- Спеціальна насадка з гнучким розпилювачем в подарунок.
- Плавний регулятор напору струменя дає можливість використовувати прилад для дітей і для людей з чутливою слизовою оболонкою.
- Застосування без обмеження віку пацієнта. .
- Спеціальний дизайн задньої панелі дозволяє закріпити прилад на стіні, за рахунок чого досягається додаткова економія місця і зручність використання.
Технічні характеристики:
- Модель: LD-A8.
- Тиск струменя води: понад 8 атм.
- Регулювання натиску: плавне, безперервне.
- Частота пульсації струменя води: 1200 імпульс/хв.
- Ємність контейнера: 500 мл
- Кількість насадок в комплекті: 4 шт + 1 в подарунок.
- Кольорове виконання: .
- Максимальний час безперервного використання 10 хвилин.
- Час використання повного об'єму резервуара: близько 1.5 хвилини.
- Вага приладу: 1470 р.
- Зовнішні розміри: 180х165х140 мм.
- Фірма-виробник: Little Doctor International (S) Pte. Ltd.
- Гарантія: 12 місяців.
Харчування:
- Харчування: 200-240В, 50Гц.
- Споживана потужність: 40Вт
Умови експлуатації:
- Температура навколишнього повітря: від 10 до 35 °С.
- Вологість: не більше 80% Rh.
- Атмосферний тиск від 86 до 106 кПа.
Комплектність:
- Основний блок (компресор).
- Контейнер.
- Насадки AQUAJET LD-SA01 (4 шт.).
- Насадка AQUAJET LD-SA02 (1 шт.).
- Панель для кріплення приладу до стіни.
- Комплект шурупів і дюбелів для кріплення до стіни.
- Керівництво по експлуатації.
- Гарантійний талон.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Сінгапур |
| Виробник | Little Doctor International |
| Кількість насадок | 5 |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Форма основної насадки | кругла |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Кількість пульсацій в хвилину | 1200 |
| Тип | Іригатор |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Додаткові характеристики іригатор | |
| Об'єм резервуара для води | 500 мл |
| Тип іригатора | Стаціонарний |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 2 775 ₴



